Bostancı Blue Water Villas

Bostancı Blue Water Egzotik bir villa kültürü

Resimler

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

BLUE WATER VILLAS

bostancı blue waters

3 ODA

1 SALON

3 BANYO

OTOPARK

6500 M2 ARSA

168 M2 OTURUM ALANI

KİLER

ORTAK HAVUZ

FULL KAPANMAZ DENİZ MANZARASI

14 ADET DUBLEKS VİLLA

DETAYLI BİLGİ
İÇİN

Bize Ulaşın

KALİTELİ DAYANIKLI YAPILAR...!

Bodrum Yalıkavak’ta bulunan harika bir yaşam merkezinde eşsiz bir villaya sahip olun! Bostancı İnşaat tarafından inşa edilen ve her ayrıntısında yüksek mühendislik harikalarına yer verilen Bostancı Blue Water Villas projesi içerisinde 14 villa sahiplerini bekliyor. Bodrum’un ilgi duyulan manzarası, havası ve yaşam hayatına daha yakın olmak için Yalıkavak Dalanlık mevkiindeki villalar hayallerinizdeki yaşamı vaat ediyor. Bodrum merkeze oldukça yakın olan projeyle eğlence merkezlerine, restoranlara, plajlara çok yakın olacaksınız.

KAÇIRILMICAK FIRSATLAR

SADECE SİZE ÖZEL KONSEPT

Bostancı Blue Water Villas projesi içerisinde birçok imkan yer alıyor. Yüzme havuzlarına sahip proje içerisinde ayrıca; güneşlenmek için teraslar, rekreasyon alanları, atık su arıtma merkezleri ve otopark da bulunuyor. Her villa için eşsiz bir şekilde düzenlenen bahçe alanlarında ailenizle birlikte mükemmelliğin tadını çıkarabilirsiniz. 6440 m2 alanda yer alan birbirinden bağımsız 14 villa ile ferah ve huzurlu bir yaşamın tadını Bodrum’da yaşayacaksınız.

AİLENİZLE MUTLU BİR HAYAT

YALIKAVAK MANZARASININ EŞŞİZ GÜZELLİĞİ

Mükemmel bir yaşam alanı için en son teknolojiden yararlanılarak inşa edilecek villalar olmazsa olmazdır. Böylece güvenli bir yaşam alanı inşa edilmiş olur. Bununla beraber tasarımda yüksek standartlar dikkate alınarak elde edilecek yapı stilleri, daha ferah ve huzurlu yaşamın kapısını aralayabilir. Bostancı Blue Water Villas projesindeki her villa için güvenilirlik ve mükemmellik esas alınmıştır.

Her villanın daha güvenilir ve sağlam olması için radye temel sisteminden yararlanılmıştır. Özellikle deprem kuşağında yer alan ülkeler için radye temel sistemi dikkate alınarak inşa edilecek yapılar güvenilirlik açısından önem arz ediyor. Bostancı Blue Water Villas projesinde yer alan her villa temelinde gelişmiş ve modern sistemi ifade eden radye tercih edilmiştir. Böylece daha sağlam bir yapı ortaya çıkarılmış ve depreme dayanıklı yapılar inşa edilmiştir.

Bu sistemle beraber sağlam betonların da yapı için önemi büyüktür. Dolayısıyla C 25 Beton sistemlerine yer verilerek, radye ile temelde sağlanılan güvenilirlik C 25 ile betonlarda da elde edilmiştir. Ayrıca PP4000 izolasyon sistemi tercih edilerek, her açından mükemmellik sağlayan bir yapı ortaya çıkarılmıştır.

İthal ankastre mutfak serileri, graniser banyo seramikleri, vitra vitrifiyeler ve Sibirya çamından elde edilen pergollerle üst kalitede iç tasarım ortaya çıkarılmıştır. Her detayının yüksek kalitede malzemelerden oluştuğu villalarda, elektrik sistemlerinde de aynı özen gösterilmiştir. Huzurlu ve güvenli bir yaşam için Bostancı Blue Water Villas size iyi gelecek!

KALİTELİ YAPILAR

Yardımamı İhtiyacınız Var?

ÖYLE İSE SİZE ÇOK YAKINIZ!

0252 385 30 36

BİR TELEFON KADAR YAKINIZ
0252 385 30 36
Mesai Saatleri: 09:00 – 18:00
MAİL İLE BİZE ULAŞIN
info@bostanciinsaat.com
Müşteri Hizmetlerimiz
MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZ
Sorunlarınızın
Çözümünde Size Yardım Ediyoruz